Provoz MŠ Nad Tratí od 12.4.2021

Provoz MŠ od 12. 4. 2021

Vážení rodiče, od 12.4.2021 by mělo Vaše dítě nastoupit do MŠ k povinnému předškolnímu vzdělávání. Při příchodu / 2x týdně /bude vaše dítě testováno neinvazivním testem, proto je potřeba počítat s větší časovou rezervou - cca 30 minut.

Dále mohou do MŠ přijít i mladší děti, jejichž rodiče pracují ve  vybraných profesích.

Děti budou v neměnných skupinách maximálně po 15 dětech a roušky mít nemusí, pouze jednu chirurgickou roušku zabalenou ve skříňce pro případné použití.

Testování dětí bude probíhat v tělocvičně, do které se dostanete bočním vchodem. Testovat své děti budou rodiče: odeberou svému dítěti stěr z přední části nosu, zpracují test a společně s dítětem vyčkají na výsledek. Testovat se bude průběžně za dodržení dalších preventivních opatření,tj. respirátory, dezinfekce, rozestupy mezi testovanými a určený počet osob při testování v dané místnosti.

Přidáno 9. 4. 2021, autor: Ivana Chalupníková